Top

آذر کاویان ارومیه


آذر کاویان ارومیه

درباره ما


شرکت آذرکاویان با هدف تولید و عرضه خوراک آماده با کیفیت بالا، فعالیت خود را تحت لیسانس شرکت Hendrix هلند اغاز نمود تا بتواند خوراکی مطابق با استانداردهای جهانی و نیاز واقعی پرنده تولید و عرضه نماید. در حال حاضر، دان آماده آذرکاویان بر اساس آخرین یافته های دانشمندان تغذیه و دستاوردهای محققین شرکت Trouw Nutrition که سالیانه بالغ بر میلیونها دلار صرف پژوهشهای تغذیه ای می کند با پیشرفته ترین فن آوری و برنامه های نرم فازاری جیره نویسی Best Mix فرموله، تولید و عرضه می شود. حضور تقویمی متخصصین هلندی در کارخانه آذرکاویان و اعزام دوره ای کارشناسان کارخانه به هلند، با هدف دستیابی به تولید با کیفیت مطلوب و مطابق با نیازمندیهای روزپرنده می باشد.

در همین راستا جهت کنترل کفیت خوراک تولیدی، مجموعه با دستگاه NIR تجهیز گردیده که به صورت On line به آزمایشگاه مرکزی شرکت ترونوتریشن در هلند متصل گردیده است تا با تجزیه و آنالیز ترکیب خوراک کنترلهای مورد نیاز در چرخه تولید به نحو مطلوب انجام گیرد.

یکی از مهمترین موضوعات که پس از سه سال تجربه و داشتن ارتباط تنگاتنگ با پرورش دهندگان عزیز به دست آمده است استفاده صحیح از دان آماده می باشد. اگر دان آماده تولیدی عاری از هر گونه نقص باشد، عدم آگاهی و شناخت لازم از چگونگی مدیریت گله موجب خواهد شد که نتیجه مورد انتظار در استفاده از دان آماده حاصل نشود، لذا با هدف کمک به جلوگیری از این مسئله یکی از اهداف شرکت آذرکاویان ترویج و تعلیم مرغداران محترم می باشد، در همین راستا این مجموعه به شکل خلاصه و نکته وار تهیه شده تا خواننده حوصله مطالعه آنرا داشته باشد و در عین حال با عوامل مختلف و پیچیده ای که در پرورش جوجه های گوشتی دخیل هستند آشنا گردد، در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر کارشناسان شرکت آذرکاویان آماده پاسخ گویی هستند.

اطلاعات تماس


مدیریت رحمان لوزعی
استان آذربایجان غربی
نشانی کارخانه ارومیه . کیلومتر 9 بزرگراه کلانتری . روبروی پایانه حمل و نقل
تلفن کارخانه 33483401 ، 32723652 – 044
نشانی دفتر مرکزی ارومیه . خیابان مولوی 2 . خیابان فردوسی . مجتمع مرغداران . طبقه 2 . واحد 202 و 204
تلفن دفتر مرکزی (044) 32678818 , (044) 32723652
ایمیل azarkavian@yahoo.com
وب سایت http://www.azarkavian.com